0
0
1
0
1
1
0
1
0
1
0
0
1
1
1
0
0
1
0
1
1
0
1
0
1
s
o
d
a
1
0
1
0
1
1
0
1
0
1
0
0
L
s
h
k
v
9
0
1
1
0
1
0
n
e
s
t
a
1
0
0
1
0
1
1
0
1
0
1
0
0
1
1
1
0
0
1
0
1
A
r
a
s
h
0
0
1
1
d
o
c
t
o
r
1
0
1
0
1
0
m
a
s
t
e
r
0
1
1
0
1
0
1
0
w
w
w
.
P
3
0
T
e
a
m
.
c
o
m
0
1
1
1
0
0
1
0
1
1
0
m
e
m
a
0
1
1
1
لینكدونی
دهکده جک واس ام اس -
جهان تن و روان | کونگ فو توآ -

آرشیو لینكدونی

نظر سنجی
کدام یک از کاراکتر ها را بیشتر دوست دارید؟؟؟
دوستان
P30Team

خبرنامه


لوگوی وبلاگ

Your Logo Here


قسمت شماSkill چیست و چگونه از آنها استفاده کنیم؟
چیست و چگونه از آنها استفاده کنیم؟

skills مهارتهایی هستند که برای هر 4 شخصیت به دو نوع متفاوت تعریف شده اند. همانطور قبلا هم  گفته شد برای بدست آوردن این مهارت ها بعد از رسیدن به مرحله 5 با مراجعه به Skill chiefs که در شهر اول هستند ، مهارتی را که می خواهید انتخاب کنید. به ازای هر مرحله که شما بالاتر می روید یک point برای افزایش مهارت های شما داده می شود.

مهارتهای جنگجو: Partizan , Arahan

 مهارت Arahan یک مهارت با قدرت بالا برای ضربه زدن می باشد که شما بهتر در جنگ های تن به تن بر دشمنان خود غلبه می کنید , سنگهای Metin را سریعتر خراب کنید. اما مهارت Partizan یک مهارت دفاعی است که برای بالا بردن سریع مرحله و همچنین می توانید در Demon Town راحت تر شرکت کنید.

برای افزایش مهارت جنگجو موارد زیر پیشنهاد می شود:

Arahan: اولین گام هر 5 مهارت خود را به 1 برسانید و سپس بعد از آن مهارت Heroic را به m1 برسانید. سپس مهارت Berserk ، بعد از آن Whirlwind ، سپس Frenzy و در آخرین مرحله Charging.

partizan: مانند قبلی مهارت های خود را به 1 برسانید . اولین مهارتی که باید به m1 برسد might است. بعد از آن Stomp ، سپس slash، سپس Leap , و در آخرین مرحله Fury.

 

مهارتهای سورا : Mirage, Black Magic

مهارت Mirage یک مهارت خوب برای لول کردن و از بین بردن سنگ های Metin است در حالیکه مهارت Black Magic یک مهارت خوب و عالی برای مبارزات تن یه تن می باشد .

برای افزایش مهارت سورا موارد زیر پیشنهاد می شود:

Mirage :  در اولین گام  Aura Sword را به m1 برسانید. ، سپس Dark Twister  بعد از آن Aphonic ,سپس Rapture ، بعد Remove magic و در آخر Fear.

black Magic: نخست Aphotic Shied  را به m1 برسانید سپس Ritual Of Doom و بعد از آن Shadow Bolt ,سپس Dark fire ، بعد Entangle و در آخر bloodrage.

 

مهارتهای جادوگر: lightning, Dragon Force

مهارت Dragon یک مهارت خوب برای لول کردن در v2 و از بین بردن سنگ های Metin است یک buffer خوب یرای قدرت بخشیدن بیشتر به شخصیت های دیگر که در مرحله های بالا با آن نیازمند هستند. اما مهارت Lighting مهارتی خوب در مبارزات البته در مرحله های بالا

برای افزایش مهارت جادوگر موارد زیر پیشنهاد می شود:

Dragon Force : در مرحله نخست تمامی مهارت ها را به سطح یک برسانید ، بعد از آن  Enchant damage را به m1  برسانید ، سپس dragon shield  بعد از آن Reflect Damage ,سپس Dragon shadow ، بعد Dragon Shout و در آخر Arc Thurnder.

Lightning :  در مرحله نخست تمامی مهارت ها را به سطح یک برسانید ، بعد از آن Natures Enchantment را به m1  برسانید ، سپس Lightning Strike ، سپس ...

 

مهارتهای نینجا: Assassin, Archery

مهارت assassin یک مهارت خوب برای لول کردن اما مهارت Archery مهارتی خوب در مبارزات

برای افزایش مهارت نبنجا موارد زیر پیشنهاد می شود:

Assassin : در مرحله نخست تمامی مهارت ها را به سطح یک برسانید ، بعد از آن  Getaway را به m1  برسانید ، سپس Rapid Charge  بعد از آن Poison Nova ,سپسGhost Attack و در آخر Stealth.

Archery :  در مرحله نخست تمامی مهارت ها را به سطح یک برسانید ، بعد از آن Poison Arrow را به m1  برسانید ، سپس Begone ، سپسMulti shout بعد از آن Flame arrow  و در آخر Dance with wind.نظرات شما این مطلب در ساعت 07:41 ب.ظ توسط مبین هیوه چی نوشته شد.

موضوعات
لیست بازی کنندگان ایرانی
آموزش ها
دانلود بازی

آرشیو ماهانه
مهر 1388
شهریور 1388

صفحات

جستجو


آمار وبلاگ
امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
ایجاد صفحه : - ثانیه


طراح قالب
P30team
E-Mail
Y!Messenger

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic